Statuetka Złoty Bankier

Złoty Bankier 2012

Czwarta edycja plebiscytu zorganizowanego przez Bankier.pl oraz PayU S.A., którego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów finansowych 2012 roku oferowanych przez polskie banki odbędzie się na przełomie stycznia i lutego 2013 r. Bank, który zdobędzie najwięcej wskazań w poszczególnych kategoriach ogłoszony zostanie ZŁOTYM BANKIEM 2012.

W dniach 14 stycznia 2013 r. – 4 lutego do dyspozycji internautów na stronie www.zlotybankier.pl zostanie oddana aplikacja, za pośrednictwem której będą mogli oddać głos na wybrany bank w każdej kategorii. Na uczestników głosowania czeka ponad 100 nagród, takie jak iPad 4, iPhone 5, głośniki do laptopa, gadżety i książki.

Kolejny rok z rzędu udostępniamy naszą ankietę użytkownikom korzystającym z urządzeń mobilnych. Wszystkie szczegóły, wykaz nagród oraz regulamin i aplikację do głosowania, znajdą Państwo na stronie mobilnej m.zlotybankier.pl.

Uroczysta Gala odbędzie się 21 lutego 2013 r. w Warszawie. Wśród zaproszonych gości pojawią się przedstawiciele największych instytucji finansowych. Laureaci odbiorą statuetki z rąk Wojciecha Czajkowskiego - Dyrektora Zarządzającego PayU S.A. oraz Moniki Owczarczyk – Dyrektor Zarządzającej Bankier.pl.

Prestiżowa lokalizacja Klubu  Endorfina Foksal w Warszawie, Artur Andrus w roli gospodarza imprezy, koncert Patrycji Markowskiej, oraz zabawa taneczna gwarantują wyśmienitą zabawę w eleganckiej oprawie.